Logo F.R.Sah    
 
Pagina principală Prezentare
DATA FONDĂRII F.R.S. / DATE OF RCF'S SETTING UP: 04.01.1925
    CAMPIONATELE NAŢIONALE DE SENIORI/NATIONAL CHAMPIONSHIPS FOR MEN
ANUL LOCUL I LOCUL II LOCUL III
1926 A.TYROLER Z.PROCA J.BALOGH
1927 A.TYROLER M.BRODY Z.PROCA
1929 A.TYROLER J.BALOGH I.GUDJU
1930 J.BALOGH S.ERDELYI A.TYROLER
1931 S.ERDELYI J.BALOGH A.TYROLER
1934 S.ERDELYI A.TYROLER J.BALOGH
1935 H.SILBERMAN M.BRODY S.ERDELYI
1936 I.HALIC G.ALEXANDRESCU G.CABIAGLIA
1943 P.SEIMEANU G.ALEXANDRESCU O.TROIANESCU
1946 O.TROIANESCU H.KAPUSCINSKI V.URSEANU
1947 T.ICHIM A.BRAUNSTEIN T.POPA
1948 T.POPA S.ERDELYI O.TROIANESCU
1949 S.ERDELYI S.SZABO P.SEIMEANU
1950 I.BĂLĂNEL G.ALEXANDRESCU T.FLONDOR
1951 T.FLONDOR   I.BĂLĂNEL
G.ALEXANDRESCU
1952 V.CIOCÂLTEA O.TROIANESCU E.REICHER
1953 I.BĂLĂNEL P.VOICULESCU O.TROIANESCU
1954 O.TROIANESCU E.COSTEA I.BĂLĂNEL
1955 I.BĂLĂNEL V.CIOCÂLTEA A.GUNSBERGER
1956 O.TROIANESCU G.MITITELU V.URSEANU
1957 O.TROIANESCU A.GUNSBERGER I.SZABO
1958 I.BĂLĂNEL G.ALEXANDRESCU E.REICHER
1959 V.CIOCÂLTEA G.MITITELU T.GHIŢESCU
1960 F.GHEORGHIU V.CIOCÂLTEA I.SZABO
1961 V.CIOCÂLTEA T.GHIŢESCU F.GHEORGHIU
1962 F.GHEORGHIU A.GUNSBERGER M.PAVLOV
1963 T.GHIŢESCU V.CIOCÂLTEA T.STANCIU
1964 F.GHEORGHIU Ş.NEAMŢU B.SOOS
1965 F.GHEORGHIU V.CIOCÂLTEA C.PARTOŞ
1966 F.GHEORGHIU C.PARTOŞ D.DRIMER
1967 F.GHEORGHIU V.CIOCÂLTEA A.BUZĂ
1968 O.TROIANESCU E.UNGUREANU A.BUZĂ
1969 V.CIOCÂLTEA I.SZABO F.GHEORGHIU
1970 V.CIOCÂLTEA F.GHEORGHIU M.GHINDĂ
1971 V.CIOCÂLTEA E.UNGUREANU T.GHIŢESCU
1972 C.PARTOŞ T.GHIŢESCU V.CIOCÂLTEA
1973 F.GHEORGHIU V.CIOCÂLTEA M.ŞUBĂ
1974 A.URZICĂ G.MITITELU V.VAISMAN
1975 V.CIOCÂLTEA T.GHIŢESCU E.UNGUREANU
1976 M.GHINDĂ F.GHEORGHIU V.CIOCÂLTEA
1977 F.GHEORGHIU T.GHIŢESCU M.GHINDĂ
1978 M.GHINDĂ V.VAISMAN S.GRUNBERG
1979 V.CIOCÂLTEA V.STOICA C.IONESCU
1980 M.ŞUBĂ M.GHINDĂ M.PAVLOV
1981 M.ŞUBĂ V.CIOCÂLTEA F.GHEORGHIU
1982 O.FOIŞOR C.IONESCU F.GHEORGHIU
1983 M.GHINDĂ V.STOICA F.GHEORGHIU
1984 S.GRUNBERG C.IONESCU M.PAVLOV
1985 M.ŞUBĂ O.FOIŞOR M.GHINDĂ
1986 A.NEGULESCU M.MARIN P.ŞTEFANOV
1987 F.GHEORGHIU P.ŞTEFANOV O.FOIŞOR
1988 M.MARIN A.NEGULESCU B.TAKACS-BADEA
1989 M.GHINDĂ C.IONESCU D.MOLDOVAN
1990 I.BIRIESCU C.IONESCU A.ISTRĂŢESCU
1991 D.DUMITRACHE R.MILU D.VLAD
1992 A.ISTRĂŢESCU I.COSMA C.IONESCU
1993 D.NISIPEANU P.ŞTEFANOV G.GRIGORE
1994 M.MARIN A.ISTRĂŢESCU D.DUMITRACHE
1995 R.MILU D.MOLDOVAN A.URZICĂ
1996 D.NISIPEANU A.ISTRĂŢESCU M.MARIN
1997 B. BADEA D.NISIPEANU G.GRIGORE
1998 B. BADEA L.VAJDA V.NEVEDNICHY
1999 C.IONESCU - A.ISTRĂŢESCU
M.MARIN
2000 I.SOFRONIE I.COSMA C.IONESCU
2001 M.PÂRLIGRAS B.ITKIS V.NEVEDNICHY
2002 D.NISIPEANU L.VAJDA V.NEVEDNICHY
2003 M.GRUNBERG C.NAVROTESCU A.VAJDA  
2004 A.BERESCU A.VAJDA V.NEVEDNICHY
2005 A.BERESCU D.MOLDOVAN B.BADEA
2006 V.JIANU C.NANU M.MANOLACHE
2007 C.LUPULESCU  G.GRIGORE A.BERESCU
2008 V.NEVEDNICHY G.G.SZABO C.LUPULESCU
2009 E.VALEANU C.NANU C.LUPULESCU
CAMPIONATELE NAŢIONALE DE SENIOARE/NATIONAL CHAMPIONSHIPS FOR WOMEN
ANUL  LOCUL I LOCUL II LOCUL III
1936 R.LUŢIA-MANOLESCU V.DUMITRESCU H.MOKRAUER
1949 L.HABERMANN-GIUROIU M.ANDREESCU- TEODORESCU I.SZATHMARY
1950 I.SZATHMARY L.HABERMANN-GIUROIU M.ANDREESCU- TEODORESCU
1951 M.ALBULEŢ M.ANDREESCU- TEODORESCU I.SZATHMARY
1952 E.GRABOVIEŢCHI L.GIUROIU M.ANDREESCU- TEODORESCU
1953 L.GIUROIU M.ALBULEŢ M.ANDREESCU- TEODORESCU
1954 L.GIUROIU M.TEODORESCU E.IONESCU- POLIHRONIADE
1955 M.ALBULEŢ M.TEODORESCU E.GRABOVIEŢCHI
1956 M.ALBULEŢ M.TEODORESCU E.GRABOVIEŢCHI
1957 R. R. MANOLESCU E.IONESCU- POLIHRONIADE E.GRABOVIEŢCHI
1958 L.GIUROIU E.POLIHRONIADE M.ALBULEŢ
1959 M.TEODORESCU R.REICHER S.FILIPESCU
1960 A.NICOLAU M.TEODORESCU M.PEREVOZNIC
1961 A.NICOLAU M.PEREVOZNIC E.POLIHRONIADE
1962 M.PEREVOZNIC A.NICOLAU M.TEODORESCU
1963 A.NICOLAU M.TEODORESCU R.REICHER
1964 A.NICOLAU E.POLIHRONIADE M.TEODORESCU
1965 A.NICOLAU E.POLIHRONIADE E.GOGÂLEA
1966 E.POLIHRONIADE S.MAKAI M.TEODORESCU
1967 G.BAUMSTARK M.TEODORESCU E.GOGÂLEA
1968 M.TEODORESCU E.POLIHRONIADE G.BAUMSTARK
1969 M.TEODORESCU G.BAUMSTARK V.SIMU
1970 E.POLIHRONIADE G.BAUMSTARK A.NICOLAU
1971 E.POLIHRONIADE G.BAUMSTARK M.JUNCU-MUREŞAN
1972 E.POLIHRONIADE M.ALBULEŢ S.MAKAI
1973 A.NICOLAU E.POLIHRONIADE M.TEODORESCU
1974 M.TEODORESCU S.MAKAI E.GOGÂLEA
1975 E.POLIHRONIADE G.BAUMSTARK S.MAKAI
1976 E.POLIHRONIADE S.MAKAI L.BOGDAN
1977 E.POLIHRONIADE G.BAUMSTARK V.TOLGYI
1978 D.NUŢU E.POLIHRONIADE M.TEODORESCU
1979 D.NUŢU M.MUREŞAN L.BOGDAN
1980 D.NUŢU E.POLIHRONIADE M.POGOREVICI
1981 G.BAUMSTARK E.POLIHRONIADE E.GHINDĂ
1982 E.GHINDĂ L.JICMAN J.CHIRICUŢĂ
1983 M.MUREŞAN D.NUŢU M.POGOREVICI
1984 M.POGOREVICI G. OLĂRAŞU D.NUŢU
1985 M.MUREŞAN G. OLĂRAŞU D.NUŢU
1986 L.JICMAN  G.BAUMSTARK S.BOICU
1987 M.MUREŞAN E.GHINDĂ G.STANCIU-OLĂRAŞU
1988   G. OLĂRAŞU C.BĂDULESCU-FOIŞOR O.GANŢ
1989 G.OLĂRAŞU - J.CHIRICUŢĂ
C.FOIŞOR
1990 M.IONIŢĂ L.IONESCU-MARIN V.IONESCU
1991 C.PEPTAN L.RADU-COSMA L.IONESCU-MARIN
1992 L.RADU-COSMA O.IONESCU-BACIU V.IONESCU
1993 G.OLĂRAŞU V.IONESCU O.IONESCU-BACIU
1994 C.PEPTAN L.RADU-COSMA G.OLĂRAŞU
1995 C.PEPTAN G.OLĂRAŞU C.STANCA-IOSIF
1996 G.OLĂRAŞU I. BRANDIS-IONESCU M.CARAVAN
1997 C.PEPTAN I. BRANDIS-IONESCU A.SASSU-DUCŞOARĂ
1998 C.FOIŞOR - C.PEPTAN
L.JICMAN
1999 G.OLĂRAŞU C.PEPTAN A.SASSU-DUCŞOARĂ
2000 C.PEPTAN C. FOIŞOR L.RADU-COSMA
2001 I.IONICĂ C.CIOBANU G.OLĂRAŞU
2002 I.IONESCU A.MOTOC G.OLĂRAŞU
2003 G.OLĂRAŞU C.CIOBANU M.MÂNICUŢĂ
2004 C.PEPTAN G.OLĂRAŞU I.IONICĂ
2005 A.DRAGOMIRESCU S.PĂDURARIU T.TRĂISTARU
2006 S.PĂDURARIU L.IONESCU-MARIN I.IONICĂ
2007 C.PEPTAN  I.IONICA A.MOTOC 
2008 C.PEPTAN I.PAULET O.IONESCU-BACIU
2009 C.PEPTAN O.IONESCU-BACIU I.PAULET
PALMARESUL ISTORIC AL SAHISTILOR ROMANI/
BEST INTERNATIONAL RESULTS OF THE ROMANIAN CHESSPLAYERS
I. COMPETITII MONDIALE PE ECHIPE
OLIMPIADA DE SAH
LOC SPORTIVI SENIORI COMPETITIA AN LOCALITATEA
II MARIA ALBULET OLIMPIADA DE SAH 1957 EMMEN
MARGARETA TEODORESCU (OLANDA)
II ALEXANDRA NICOLAU OLIMPIADA DE SAH 1966 OBERHAUSEN
ELISABETA POLIHRONIADE (GERMANIA)
MARGARETA PEREVOZNIC  
II ALEXANDRA NICOLAU OLIMPIADA DE SAH 1972 SKOPLJE
ELISABETA POLIHRONIADE (IUGOSLAVIA)
GERTRUDE BAUMSTARK  
II ELISABETA POLIHRONIADE OLIMPIADA DE SAH 1974 MEDELLIN
GERTRUDE BAUMSTARK (COLUMBIA)
MARGARETA TEODORESCU  
VI FLORIN GHEORGHIU OLIMPIADA DE SAH 1978 BUENOS AIRES
VICTOR CIOCALTEA (ARGENTINA)
THEODOR GHITESCU  
MIHAI SUBA  
MIHAI GHINDA  
IV ELISABETA POLIHRONIADE OLIMPIADA DE SAH 1980 LA VALETTA
GERTRUDE BAUMSTARK (MALTA)
DANIELA NUTU  
MARGARETA MURESAN  
II MARGARETA MURESAN OLIMPIADA DE SAH 1982 LUCERNA
MARINA POGOREVICI (ELVETIA)
DANIELA NUTU  
ELISABETA POLIHRONIADE  
III MARGARETA MURESAN OLIMPIADA DE SAH 1984 SALONIC
ELISABETA POLIHRONIADE (GRECIA)
DANIELA NUTU  
GABRIELA OLARASU  
V MIHAI SUBA OLIMPIADA DE SAH 1984 SALONIC
FLORIN GHEORGHIU (GRECIA)
MIHAI GHINDA  
VALENTIN STOICA  
THEODOR GHITESCU  
DAN BARBULESCU  
III MARGARETA MURESAN OLIMPIADA DE SAH 1986 DUBAI
DANIELA NUTU (EMIRATELE ARABE UNITE)
ELISABETA POLIHRONIADE  
GABRIELA OLARASU  
VI CRISTINA-ADELA FOISOR OLIMPIADA DE SAH 1992 MANILA
ELENA-LUMINITA RADU (FILIPINE)
CORINA-ISABELA PEPTAN  
DANIELA NUTU  
IV CRISTINA-ADELA FOISOR OLIMPIADA DE SAH 1994 MOSCOVA
ELENA-LUMINITA RADU (RUSIA)
CORINA-ISABELA PEPTAN  
DANIELA NUTU  
VI CRISTINA-ADELA FOISOR OLIMPIADA DE SAH 1996 EREVAN
CORINA-ISABELA PEPTAN       ELENA-LUMINITA RADU (ARMENIA)
GABRIELA OLARASU  
VI CORINA-ISABELA PEPTAN OLIMPIADA DE SAH 1998 ELISTA
CRISTINA-ADELA FOISOR (RUSIA REP. KALMUKIA)
ELENA-LUMINITA RADU  
GABRIELA OLARASU  
 ALTE COMPETITII MONDIALE PE ECHIPE SENIORI 
I PAUL LEIBOVICI CAMPIONATUL MONDIAL LA DEZLEGARI 1948 PRAGA
PETRE SEIMEANU (CEHOSLOVACIA)
EUGEN RUSENESCU  
LEON LOEVENTON  
ADRIAN LAPEDATU  
RADU VOIA  
EMILIAN DOBRESCU  
SAUL SEGENREICH  
RUBIN MOISE  
PAUL DIACONESCU  
VI GHEORGHE MITITELU CAMPIONATUL MONDIAL UNIVERSITAR 1957 UPPSALA
DOLFI DRIMER (SUEDIA)
THEODOR GHITESCU  
IULIU SZABO  
CONSTANTIN BOTEZ  
PAUL JOITA  
III VALER DEMIAN OLIMPIADA NEVAZATORILOR 1968 WEYMOUTH
VIOREL CRACIUN (MAREA BRITANIE)
MIHAI IRIMIA  
TEODOR LEPADATU  
V EUGEN COSTEA CAMPIONATUL MONDIAL PE ECHIPE MASCULINE 1968-1972 Prin corespondenta
CONSTANTIN STEFANIU LA SAH PRIN CORESPONDENTA
PAUL DIACONESCU  
EUGEN RUSENESCU  
GHEORGHE ROTARIU  
VI MARGARETA MURESAN OLIMPIADA FEMININA LA SAH PRIN CORESPONDENTA 1979 Prin corespondenta
MARIA ALBULET
MARGARETA PEREVOZNIC
VETURIA SIMU
V MIHAI SUBA CUPA MONDIALA 1985 LUCERNA (ELVETIA)
FLORIN GHEORGHIU
THEODOR GHITESCU
DAN BARBULESCU
MIHAI GHINDA
VALENTIN STOICA
SERGIU GRUNBERG
V ADELA-OANA FRATILA CAMPIONATUL MONDIAL PE ECHIPE FEMININE 1997-2003 Prin corespondenta
GABRIELA HANG LA SAH PRIN CORESPONDENTA
RALUCA MOISOIU-  
UNGUREANU  
ELEONORA MIHAI  
VI ALINA MOTOC CAMPIONATUL MONDIAL UNIVERSITAR PE ECHIPE 2004 ISTANBUL (TURCIA)
ADINA-MARIA BOGZA
ANA-CRISTINA CALOTESCU
CONSTANTIN LUPULESCU
VLAD-CRISTIAN JIANU
FLORIN SEBE-VODISLAV
RAZVAN SEBE-VODISLAV
COMPETITII MONDIALE PE ECHIPE JUNIORI
LOC SPORTIVI JUNIORI COMPETITIA AN LOCALITATEA
I LEVENTE VAJDA CAMPIONATUL MONDIAL ECHIPE JUNIORI CADETI 1996 SUTOMORE
ALIN BERESCU (OLIMPIADA COPIILOR) (IUGOSLAVIA)
GABRIEL MATEUTA    
FLORIN FELECAN    
II LEVENTE VAJDA CAMPIONATUL MONDIAL ECHIPE JUNIORI CADETI 1997 ZEMUN
CATALIN ARDELEAN   (IUGOSLAVIA)
COSTEL BURNOIU (OLIMPIADA COPIILOR)  
GERGELY SZABO    
VALENTIN RACEANU    
II-III IOAN-CRISTIAN CHIRILĂ CAMPIONATUL MONDIAL ECHIPE JUNIORI CADETI 2005 NOVISAD
ADELINE-RAMONA UTA (OLIMPIADA COPIILOR) (SERBIA-MUNTENEGRU)
ROBIN DRAGOMIRESCU    
 II. COMPETITII EUROPENE PE ECHIPE
A. CAMPIONATUL EUROPEAN PE ECHIPE SENIORI 
LOC SPORTIVI  COMPETITIA AN LOCALITATEA
IV FLORIN GHEORGHIU CAMPIONATUL EUROPEAN PE ECHIPE MASCULINE 1977 MOSCOVA
VICTOR CIOCALTEA (URSS)
MIHAI SUBA  
THEODOR GHITESCU  
MIHAI GHINDA  
VOLODEA VAISMAN  
AUREL URZICA  
EMIL UNGUREANU  
MIRCEA PAVLOV  
VALENTIN STOICA  
II CRISTINA-ADELA FOISOR CAMPIONATUL EUROPEAN PE ECHIPE FEMININE 1997 PULA
CORINA-ISABELA PEPTAN (CROATIA)
ELENA-LUMINITA COSMA  
III CORINA-ISABELA PEPTAN CAMPIONATUL EUROPEAN PE ECHIPE FEMININE 1999 BATUMI
ELENA-LUMINITA COSMA (GEORGIA)
SZIDONIA VAJDA  
IX CRISTINA-ADELA FOISOR CAMPIONATUL EUROPEAN PE ECHIPE FEMININE 2003 PLOVDIV
IRINA IONESCU (BULGARIA)
ALINA MOTOC  
V CORINA-ISABELA PEPTAN CAMPIONATUL EUROPEAN PE ECHIPE FEMININE 2005 GOTEBORG
CRISTINA-ADELA FOISOR (SUEDIA)
GABRIELA OLARASU  
ADINA-MARIA BOGZA  
ANA-CRISTINA CALOTESCU  
VI ERIC HUBER CAMPIONATUL EUROPEAN LA DEZLEGARI 2005 LEGNICA
DINU-IOAN NICULA (POLONIA)
VLAICU CRISAN  
MATEI UTA  
B. CUPA CLUBURILOR EUROPENE PE ECHIPE 
LOC SPORTIVE SENIOARE COMPETITIA AN LOCALITATEA
I NATALIA JUKOVA CUPA CLUBURILOR EUROPENE PE ECHIPE FEMININE 1998 WUPPERTAL
CRISTINA-ADELA FOISOR CS AEM LUXTEN TIMISOARA (GERMANIA)
CORINA-ISABELA PEPTAN    
ELENA-LUMINITA COSMA    
II NANA IOSELIANI CUPA CLUBURILOR EUROPENE PE ECHIPE FEMININE 1999 NOVA GORICA
CORINA-ISABELA PEPTAN CS AEM LUXTEN TIMISOARA (SLOVENIA)
CRISTINA-ADELA FOISOR    
GABRIELA OLARASU    
II NATALIA JUKOVA CUPA CLUBURILOR EUROPENE PE ECHIPE FEMININE 2001 BELGRAD
CORINA-ISABELA PEPTAN CS AEM LUXTEN TIMISOARA (SERBIA)
GABRIELA OLARASU    
ADINA-MARIA BOGZA    
C. CAMPIONATUL EUROPEAN PE ECHIPE JUNIORI
LOC SPORTIVI  COMPETITIA AN LOCALITATEA
I ANDREI ISTRATESCU CAMPIONATUL EUROPEAN PE ECHIPE 1994 CANAKKALE
LIVIU-DIETER NISIPEANU DE JUNIORI 20 ANI (TURCIA)
ADRIAN MUSAT    
DRAGOS DUMITRESCU    
RANKO SZUHANEK    
III HORIA GEANTA CAMPIONATUL EUROPEAN PE ECHIPE 2000 BALATONLELLE
GERGELY SZABO DE JUNIORI 18 ANI (UNGARIA)
VLAD-CRISTIAN JIANU    
FLORIN SEBE-VODISLAV    
RAZVAN SEBE-VODISLAV    
II GERGELY SZABO CAMPIONATUL EUROPEAN PE ECHIPE 2001 BALATONLELLE
CONSTANTIN LUPULESCU DE JUNIORI 18 ANI (UNGARIA)
VALENTIN RACEANU    
VLAD-CRISTIAN JIANU    
BOGDAN VIOREANU    
 I CONSTANTIN LUPULESCU CAMPIONATUL EUROPEAN PE ECHIPE 2002 BALATONLELLE
VLAD-CRISTIAN JIANU DE JUNIORI 18 ANI (UNGARIA)
BOGDAN VIOREANU    
ANDREI MURARIU    
VLAD-VICTOR BARNAURE    
III  ALINA MOTOC CAMPIONATUL EUROPEAN PE ECHIPE 2002 BALATONLELLE
CAMELIA CIOBANU DE JUNIOARE 18 ANI (UNGARIA)
MONICA MANICUTA    
III ANDREI MURARIU CAMPIONATUL EUROPEAN PE ECHIPE 2003 BALATONLELLE
VLAD-VICTOR BARNAURE DE JUNIORI 18 ANI (UNGARIA)
TIBERIU MANESCU    
AUGUSTIN MADAN    
VLADIMIR DONCEA    
I ALINA MOTOC CAMPIONATUL EUROPEAN PE ECHIPE 2003 BALATONLELLE
CAMELIA CIOBANU DE JUNIOARE 18 ANI (UNGARIA)
MONICA MANICUTA    
II VLAD-VICTOR BARNAURE CAMPIONATUL EUROPEAN PE ECHIPE 2004 OBRENOVAC
ANDREI MURARIU DE JUNIORI 18 ANI (SERBIA)
TIBERIU MANESCU    
EDUARD-ANDREI VALEANU    
LUCIAN-COSTIN MIRON     
II IOZEFINA PAULEŢ CAMPIONATUL EUROPEAN PE ECHIPE 2006 BALATONLELLE
TEODORA TRĂISTARU DE JUNIOARE 18 ANI (UNGARIA)
PAULA CRĂCIUN    
I SABINA FRANCESCA FOIŞOR IOZEFINA PAULEŢ CAMPIONATUL EUROPEAN PE ECHIPE 2007 SUBOTICA
PAULA CRĂCIUN DE JUNIOARE 18 ANI (SERBIA)
III IOAN-CRISTIAN CHIRILA CAMPIONATUL EUROPEAN PE ECHIPE 2008 SZEGED
TIBERIU GEORGESCU DE JUNIORI 18 ANI (UNGARIA)
TEODOR ANTON    
TUDOR-VLAD SFARLOG    
BOGDAN POSEDARU    
III. COMPETITII MONDIALE INDIVIDUALE SENIORI (1936 - 2009)
LOC SPORTIVI COMPETITIA AN LOCALITATEA
I PAUL FARAGO CONCURSUL OLIMPIC 1936 BERLIN
DE COMPOZITIE (GERMANIA)
III PAUL FARAGO CONCURSUL OLIMPIC 1952 HELSINKI
DE COMPOZITIE (FINLANDA)
IV ELISABETA POLIHRONIADE CAMPIONATUL MONDIAL FEMININ LA SAH PRIN 1980 Prin corespondenta
CORESPONDENTA
VI-VIII MARGARETA MURESAN CAMPIONATUL MONDIAL INDIVIDUAL DE SENIOARE 1983 BAD KISSINGEN
MECIURILE CANDIDATELOR (GERMANIA)
III LIVIU-DIETER NISIPEANU CAMPIONATUL MONDIAL 1999 LAS VEGAS
INDIVIDUAL DE SENIORI (SUA)
VI-VIII CORINA-ISABELA PEPTAN CAMPIONATUL MONDIAL INDIVIDUAL DE SENIOARE 2000 NEW DELHI
(INDIA)
V ALINA MOTOC CAMPIONATUL MONDIAL UNIVERSITAR 2004 ISTANBUL
(TURCIA)
I-II MIHAI ŞUBĂ CAMPIONATUL MONDIAL VETERANI 2008 BAD ZWISCHENAHN 
(GERMANIA)
IV. COMPETITII MONDIALE INDIVIDUALE JUNIORI (1961-2007)
LOC SPORTIVI COMPETITIA AN LOCALITATEA
II FLORIN GHEORGHIU CAMPIONATUL MONDIAL DE JUNIORI 20 ANI 1961 HAGA
(OLANDA)
I FLORIN GHEORGHIU CAMPIONATUL MONDIAL DE JUNIORI 20 ANI 1963 VRNJACKA BANJA (IUGOSLAVIA)
III AUREL URZICA CAMPIONATUL MONDIAL DE JUNIORI 20 ANI 1969 STOCKHOLM
(SUEDIA)
III ADRIAN NEGULESCU CAMPIONATUL MONDIAL DE JUNIORI 20 ANI 1979 SKIEN
(NORVEGIA)
II MADALINA STROE CAMPIONATUL MONDIAL DE JUNIOARE CADETE 1984 PARIS
(FRANTA)
III MALINA NICOARA CAMPIONATUL MONDIAL DE JUNIOARE CADETE 1985 PETAH-TIKVA
(ISRAEL)
I CORINA-ISABELA PEPTAN CAMPIONATUL MONDIAL DE COPII SI JUNIORI (10 ANI) 1988 TIMISOARA
(ROMANIA)
III FRANCISC NEMETH CAMPIONATUL MONDIAL DE COPII SI JUNIORI (10 ANI) 1988 TIMISOARA
(ROMANIA)
II GABRIEL SCHWARTZMAN CAMPIONATUL MONDIAL DE COPII SI JUNIORI (12 ANI) 1988 TIMISOARA
(ROMANIA)
III ANDREI ISTRATESCU CAMPIONATUL MONDIAL DE COPII SI JUNIORI (14 ANI) 1988 TIMISOARA
(ROMANIA)
III ELEONORA BALINT CAMPIONATUL MONDIAL DE COPII SI JUNIORI (14 ANI) 1988 TIMISOARA
ROMANIA)
II ELENA-LUMINITA RADU CAMPIONATUL MONDIAL DE JUNIOARE (16 ANI) 1988 TIMISOARA
(ROMANIA)
II ANDRIANA ANCA CAMPIONATUL MONDIAL DE COPII SI JUNIORI (10 ANI) 1989 AGUADILLA
(PORTO RICO)
III CORINA-ISABELA PEPTAN CAMPIONATUL MONDIAL DE COPII SI JUNIORI (12 ANI) 1989 AGUADILLA
(PORTO RICO)
II ELENA-LUMINITA RADU CAMPIONATUL MONDIAL DE JUNIOARE (18 ANI) 1989 AGUADILLA
(PORTO RICO)
I ELENA-LUMINITA RADU CAMPIONATUL MONDIAL DE COPII SI JUNIORI (18 ANI) 1990 SINGAPORE
II CLAUDIA-RAMONA BILCIU CAMPIONATUL MONDIAL DE COPII SI JUNIORI (10 ANI) 1990 FOND DU LAC
(SUA)
II ALIN BERESCU CAMPIONATUL MONDIAL DE COPII SI JUNIORI (10 ANI) 1990 FOND DU LAC
(SUA)
I CORINA-ISABELA PEPTAN CAMPIONATUL MONDIAL DE COPII SI JUNIORI (12 ANI) 1990 FOND DU LAC
(SUA)
III GABRIEL SCHWARTZMAN CAMPIONATUL MONDIAL DE COPII SI JUNIORI (14 ANI) 1990 FOND DU LAC
(SUA)
I CARMEN VOICU CAMPIONATUL MONDIAL DE COPII SI JUNIORI (10 ANI) 1991 VARSOVIA
(POLONIA)
III ALINA CALOTA CAMPIONATUL MONDIAL DE COPII SI JUNIORI (10 ANI) 1991 VARSOVIA
(POLONIA)
III ALIN BERESCU CAMPIONATUL MONDIAL DE COPII SI JUNIORI (12 ANI) 1991 VARSOVIA
(POLONIA)
I CORINA-ISABELA PEPTAN CAMPIONATUL MONDIAL DE COPII SI JUNIORI (14 ANI) 1991 VARSOVIA
(POLONIA)
II CORINA-ISABELA PEPTAN CAMPIONATUL MONDIAL DE COPII SI JUNIORI (14 ANI) 1992 DUISBURG
(GERMANIA)
II ELENA-LUMINITA RADU CAMPIONATUL MONDIAL DE JUNIOARE (20 ANI) 1992 BUENOS AIRES
(ARGENTINA)
III CARMEN VOICU CAMPIONATUL MONDIAL DE COPII SI JUNIORI (12 ANI) 1993 BRATISLAVA
(CEHOSLOVACIA)
III LEVENTE VAJDA CAMPIONATUL MONDIAL DE COPII SI JUNIORI (14 ANI) 1993 BRATISLAVA
(CEHOSLOVACIA)
II VLAD-CRISTIAN JIANU CAMPIONATUL MONDIAL DE COPII SI JUNIORI (10 ANI) 1994 SZEGED
(UNGARIA)
III LEVENTE VAJDA CAMPIONATUL MONDIAL DE COPII SI JUNIORI (14 ANI) 1994 SZEGED
(UNGARIA)
III CORINA-ISABELA PEPTAN CAMPIONATUL MONDIAL DE JUNIOARE (20 ANI) 1995 HALLE
(GERMANIA)
I ALINA MOTOC CAMPIONATUL MONDIAL DE COPII SI JUNIORI (10 ANI) 1995 SAO LORENCO
(BRAZILIA)
I CORINA-ISABELA PEPTAN CAMPIONATUL MONDIAL DE JUNIOARE (18 ANI) 1995 GUARAPUAVA
(BRAZILIA)
III SZIDONIA VAJDA CAMPIONATUL MONDIAL DE JUNIOARE CADETE 1995 GUARAPUAVA
(BRAZILIA)
II CORINA-ISABELA PEPTAN CAMPIONATUL MONDIAL DE JUNIOARE (20 ANI) 1996 MEDELLIN
(COLUMBIA)
III CORINA-ISABELA PEPTAN CAMPIONATUL MONDIAL DE JUNIORI (18 ANI) 1996 MENORCA
(SPANIA)
III ANA-CRISTINA CALOTESCU CAMPIONATUL MONDIAL DE COPII SI JUNIORI (14 ANI) SAH RAPID 1996 PARIS
(FRANTA)
I LEVENTE VAJDA CAMPIONATUL MONDIAL DE JUNIORI (16 ANI) 1997 EREVAN
(ARMENIA)
III LEVENTE VAJDA CAMPIONATUL MONDIAL DE JUNIORI (18 ANI) 1998 OROPESA DEL MAR (SPANIA)
II ANA-CRISTINA CALOTESCU CAMPIONATUL MONDIAL DE JUNIOARE CADETE 1999 OROPESA DEL MAR (SPANIA)
III SZIDONIA VAJDA CAMPIONATUL MONDIAL DE JUNIOARE (20 ANI) 1999 EREVAN
(ARMENIA)
II ANA-CRISTINA CALOTESCU CAMPIONATUL MONDIAL DE JUNIOARE (20 ANI) 2003 NAKCHIVAN
(AZERBAIDJAN)
I IOAN-CRISTIAN CHIRILĂ OLIMPIADA COPIILOR 2005 NOVISAD
(SERBIA-MUNTENEGRU)
I IOAN-CRISTIAN CHIRILA CAMPIONATUL MONDIAL 2005 KALLITHEA
SCOLAR (15 ANI) (GRECIA)
I IOAN-CRISTIAN CHIRILA CAMPIONATUL MONDIAL 2006 KALLITHEA
SCOLAR (15 ANI) (GRECIA)
II DARIA-IOANA VISANESCU CAMPIONATUL MONDIAL 2006 KALLITHEA
SCOLAR (11 ANI) (GRECIA)
I DARIA-IOANA VISANESCU CAMPIONATUL MONDIAL 2007 KALLITHEA
SCOLAR (11 ANI) (GRECIA)
I IOAN-CRISTIAN CHIRILA CAMPIONATUL MONDIAL DE JUNIORI (16 ANI) 2007 ANTALYA (TURCIA)
V. COMPETITII EUROPENE INDIVIDUALE SENIORI (1975 – 2006)
LOC SPORTIVI COMPETITIA AN LOCALITATEA
I AUREL ANTON CAMPIONATUL EUROPEAN LA SAH CORESPONDENTA 1975 Prin corespondenta
II GHEORGHE ROTARIU CAMPIONATUL EUROPEAN LA SAH CORESPONDENTA 1994 Prin corespondenta
V CRISTINA-ADELA FOISOR CAMPIONATUL EUROPEAN 2001 VARSOVIA (POLONIA)
SENIOARE 
V CORINA-ISABELA PEPTAN CAMPIONATUL EUROPEAN 2002 VARNA (BULGARIA)
SENIOARE 
I VLADIMIR SALCEANU CAMPIONATUL EUROPEAN LA SAH CORESPONDENTA 2002 Prin corespondenta
VII CRISTINA-ADELA FOISOR CAMPIONATUL EUROPEAN 2004 DRESDA
SENIOARE (GERMANIA)
VII ANDREI ISTRATESCU CAMPIONATUL EUROPEAN 2004 ANTALYA
SENIORI (TURCIA)
II RAUL SCHMIDT CAMPIONATUL EUROPEAN AMATORI (ELO<2200) 2005 PARDUBICE
(CEHIA)
I RAUL SCHMIDT CAMPIONATUL EUROPEAN AMATORI (ELO<2000) 2005 PARDUBICE
(CEHIA)
I RAUL SCHMIDT CAMPIONATUL EUROPEAN AMATORI (ELO<2200) 2005 PARDUBICE
SAH RAPID (CEHIA)
I LIVIU-DIETER NISIPEANU CAMPIONATUL EUROPEAN 2005 VARSOVIA
SENIORI  (POLONIA)
I RAUL SCHMIDT CAMPIONATUL EUROPEAN AMATORI (ELO<2000) 2006 PARDUBICE
(CEHIA)
I RAUL SCHMIDT CAMPIONATUL EUROPEAN AMATORI (ELO<2000) 2006 PARDUBICE
SAH RAPID (CEHIA)
II ALEXANDRU FORŢU CAMPIONATUL EUROPEAN AMATORI (ELO<2200) 2006 PARDUBICE
SAH RAPID (CEHIA)
VI. COMPETITII EUROPENE INDIVIDUALE JUNIORI (1973 - 2009)
LOC SPORTIVI COMPETITIA AN LOCALITATEA
III AUREL URZICA CAMPIONATUL EUROPEAN DE JUNIORI (20 ANI) 1973 GRONINGEN
(OLANDA)
III VIORICA ILIE CUPA EUROPEI 1977 NOVISAD
PENTRU JUNIOARE (IUGOSLAVIA)
II GABRIELA OLARASU CAMPIONATUL EUROPEAN DE JUNIOARE (20 ANI) 1984 KATOWICE
(POLONIA)
III CRISTINA-ADELA BADULESCU CAMPIONATUL EUROPEAN DE JUNIOARE (20 ANI) 1985 B.HERCULANE
(ROMANIA)
I SABINA POPESCU CAMPIONATUL EUROPEAN DE COPII SI JUNIORI (10 ANI) 1991 MAMAIA
(ROMANIA)
II ALINA CALOTA CAMPIONATUL EUROPEAN DE COPII SI JUNIORI (10 ANI) 1991 MAMAIA
(ROMANIA)
II SEBASTIAN TUDORIE CAMPIONATUL EUROPEAN DE COPII SI JUNIORI (10 ANI) 1991 MAMAIA
(ROMANIA)
III CARMEN VOICU CAMPIONATUL EUROPEAN DE COPII SI JUNIORI (10 ANI) 1991 MAMAIA
(ROMANIA)
III ANDRIANA ANCA CAMPIONATUL EUROPEAN DE COPII SI JUNIORI (12 ANI) 1991 MAMAIA
(ROMANIA)
II MIHAELA SANDU CAMPIONATUL EUROPEAN DE COPII SI JUNIORI (14 ANI) 1991 MAMAIA
(ROMANIA)
III CORINA-ISABELA PEPTAN CAMPIONATUL EUROPEAN DE COPII SI JUNIORI (14 ANI) 1991 MAMAIA
(ROMANIA)
I ANDREI ISTRATESCU CAMPIONATUL EUROPEAN DE JUNIORI CADETI 1991 MAMAIA
(ROMANIA)
II CLAUDIA-RAMONA BILCIU CAMPIONATUL EUROPEAN DE COPII SI JUNIORI (12 ANI) 1992 RIMAVSKA
SOBOTA
(CEHOSLOVACIA)
II CORINA-ISABELA PEPTAN CAMPIONATUL EUROPEAN DE COPII SI JUNIORI (14 ANI) 1992 RIMAVSKA SOBOTA
(CEHOSLOVACIA)
III ELENA-LUMINITA RADU CAMPIONATUL EUROPEAN DE JUNIOARE (20 ANI) 1992 HRADEC KRALOVE (CEHIA)
II CLAUDIA-RAMONA BILCIU CAMPIONATUL EUROPEAN DE COPII SI JUNIORI (14 ANI) 1993 SZOMBATHELY
(UNGARIA)
II CORINA-ISABELA PEPTAN CAMPIONATUL EUROPEAN DE JUNIOARE CADETE 1993 SZOMBATHELY
(UNGARIA)
II ALINA MOTOC CAMPIONATUL EUROPEAN DE COPII SI JUNIORI (10 ANI) 1994 BAILE HERCULANE
(ROMANIA)
II VLAD-CRISTIAN JIANU CAMPIONATUL EUROPEAN DE COPII SI JUNIORI (10 ANI) 1994 BAILE HERCULANE
(ROMANIA)
II FLORIN FELECAN CAMPIONATUL EUROPEAN DE COPII SI JUNIORI (14 ANI) 1994 BAILE HERCULANE
(ROMANIA)
III CORINA-ISABELA PEPTAN CAMPIONATUL EUROPEAN DE JUNIOARE CADETE 1994 BAILE HERCULANE
(ROMANIA)
II LEVENTE VAJDA CAMPIONATUL EUROPEAN DE JUNIORI (14 ANI) 1994 PARIS
SAH RAPID (FRANTA)
I SZIDONIA VAJDA CAMPIONATUL EUROPEAN DE JUNIOARE CADETE 1995 ZAGAN
(POLONIA)
II LIVIU-DIETER NISIPEANU CAMPIONATUL EUROPEAN DE JUNIORI (20 ANI) 1996 SIOFOK
(UNGARIA)
II VLAD-CRISTIAN JIANU CAMPIONATUL EUROPEAN DE JUNIORI (12 ANI) 1996 RYMAVSKA SOBOTA
(CEHOSLOVACIA)
III HORIA GEANTA CAMPIONATUL EUROPEAN DE JUNIORI (14 ANI) 1996 RYMAVSKA SOBOTA
(CEHOSLOVACIA)
II ALINA CALOTA CAMPIONATUL EUROPEAN DE JUNIOARE CADETE 1996 RYMAVSKA SOBOTA
(CEHOSLOVACIA)
III ANDREI MURARIU CAMPIONATUL EUROPEAN DE JUNIORI (12 ANI) 1998 MURECK
(AUSTRIA)
III CONSTANTIN LUPULESCU CAMPIONATUL EUROPEAN DE JUNIORI (14 ANI) 1998 MURECK
(AUSTRIA)
I SILVIA-RALUCA SGIRCEA CAMPIONATUL EUROPEAN DE COPII SI JUNIORI (10 ANI) 1999 LITOHORO
(GRECIA)
II CONSTANTIN LUPULESCU CAMPIONATUL EUROPEAN DE JUNIORI CADETI 2000 KALLITHEA
(GRECIA)
I IOZEFINA PAULET CAMPIONATUL EUROPEAN DE JUNIOARE (12 ANI) 2001 KALLITHEA
(GRECIA)
I ALINA MOTOC CAMPIONATUL EUROPEAN DE JUNIOARE (18 ANI) 2002 PENISCOLA
(SPANIA)
I IOZEFINA PAULET CAMPIONATUL EUROPEAN DE JUNIOARE (14 ANI) RAPID 2002 NOVISAD
(SERBIA)
II SILVIA-RALUCA SGIRCEA CAMPIONATUL EUROPEAN DE JUNIOARE (14 ANI) RAPID 2002 NOVISAD
(SERBIA)
III SMARANDA-IOANA PADURARIU CAMPIONATUL EUROPEAN DE JUNIOARE (16 ANI) RAPID 2002 NOVISAD
(SERBIA)
II ALINA MOTOC CAMPIONATUL EUROPEAN DE JUNIOARE (16 ANI) RAPID 2002 NOVISAD
(SERBIA)
II OANA-CRISTINA MIRON CAMPIONATUL EUROPEAN DE JUNIOARE (20 ANI) RAPID 2002 NOVISAD
(SERBIA)
I MIHAELA-VERONICA FOISOR CAMPIONATUL EUROPEAN DE JUNIOARE (10 ANI) RAPID 2003 BUDVA
(SERBIA)
II SABINA-FRANCESCA FOISOR CAMPIONATUL EUROPEAN DE JUNIOARE (14 ANI) RAPID 2003 BUDVA
(SERBIA)
III SABINA-FRANCESCA FOISOR CAMPIONATUL EUROPEAN DE JUNIOARE (14 ANI) BLITZ 2003 BUDVA
(SERBIA)
III EDUARD-ANDREI VALEANU CAMPIONATUL EUROPEAN DE JUNIORI (16 ANI) RAPID 2003 BUDVA
(SERBIA)
III VLADIMIR DONCEA CAMPIONATUL EUROPEAN DE JUNIORI (18 ANI) RAPID 2003 BUDVA
(SERBIA)
III ALINA MOTOC CAMPIONATUL EUROPEAN DE JUNIOARE (18 ANI) RAPID 2003 BUDVA
(SERBIA)
I ANA-CRISTINA CALOTESCU CAMPIONATUL EUROPEAN DE JUNIOARE (20 ANI) RAPID 2003 BUDVA
(SERBIA)
II CRISTINA-OANA MIRON CAMPIONATUL EUROPEAN DE JUNIOARE (20 ANI) RAPID 2003 BUDVA
(SERBIA)
II SABINA-FRANCESCA FOISOR CAMPIONATUL EUROPEAN DE JUNIOARE (16 ANI) 2004 URGUP
(TURCIA)
II RADU-ROBERT NASTASA CAMPIONATUL EUROPEAN DE JUNIORI (10 ANI) RAPID 2004 OBRENOVAC
(SERBIA)
III ISELIN-AMANDA LOLICI CAMPIONATUL EUROPEAN DE JUNIOARE (12 ANI) RAPID 2004 OBRENOVAC
(SERBIA)
III IOAN-CRISTIAN CHIRILA CAMPIONATUL EUROPEAN DE JUNIORI (14 ANI) RAPID 2004 OBRENOVAC
(SERBIA)
III IOAN-CRISTIAN CHIRILA CAMPIONATUL EUROPEAN DE JUNIORI (14 ANI) DEZLEGARI 2004 OBRENOVAC
(SERBIA)
I SABINA-FRANCESCA FOISOR CAMPIONATUL EUROPEAN DE JUNIOARE (16 ANI) BLITZ 2004 OBRENOVAC
(SERBIA)
I SMARANDA-IOANA PADURARIU CAMPIONATUL EUROPEAN DE JUNIOARE (18 ANI) RAPID 2004 OBRENOVAC
(SERBIA)
I SABINA-FRANCESCA FOISOR CAMPIONATUL EUROPEAN DE JUNIOARE (16 ANI) RAPID 2004 OBRENOVAC
(SERBIA)
II TIBERIU MANESCU CAMPIONATUL EUROPEAN DE JUNIORI (18 ANI) RAPID 2004 OBRENOVAC
(SERBIA)
III ANDREI MURARIU CAMPIONATUL EUROPEAN DE JUNIORI (18 ANI) RAPID 2004 OBRENOVAC
(SERBIA)
II SILVIA-RALUCA SGIRCEA CAMPIONATUL EUROPEAN DE JUNIOARE (18 ANI) BLITZ 2004 OBRENOVAC
(SERBIA)
II VLAD-VICTOR BARNAURE CAMPIONATUL EUROPEAN DE JUNIORI (18 ANI) BLITZ 2004 OBRENOVAC
(SERBIA)
III EDUARD-ANDREI VALEANU CAMPIONATUL EUROPEAN DE JUNIORI (18 ANI) BLITZ 2004 OBRENOVAC
(SERBIA)
I ANDREI MURARIU CAMPIONATUL EUROPEAN DE JUNIORI (18 ANI) DEZLEGARI 2004 OBRENOVAC
(SERBIA)
I DANIEL SICLOVAN CAMPIONATUL EUROPEAN DE JUNIORI (10 ANI) RAPID 2005 HERCEG NOVI (SERBIA-MUNTENEGRU)
III ISELIN-AMANDA LOLICI CAMPIONATUL EUROPEAN DE JUNIOARE (12 ANI) RAPID 2005 HERCEG NOVI (SERBIA-MUNTENEGRU)
II IOAN-CRISTIAN CHIRILA CAMPIONATUL EUROPEAN DE JUNIORI (14 ANI) DEZLEGARI 2005 HERCEG NOVI (SERBIA-MUNTENEGRU)
III ADELINE-RAMONA UTA CAMPIONATUL EUROPEAN DE JUNIOARE (14 ANI)  2005 HERCEG NOVI (SERBIA-MUNTENEGRU)
I DARIA-IOANA VIŞĂNESCU CAMPIONATUL EUROPEAN DE JUNIOARE (10 ANI)  2006 HERCEG NOVI (MUNTENEGRU)
II DARIA-IOANA VIŞĂNESCU CAMPIONATUL EUROPEAN DE JUNIOARE (10 ANI) RAPID 2006 HERCEG NOVI (MUNTENEGRU)
II IOZEFINA PAULEŢ CAMPIONATUL EUROPEAN DE JUNIOARE (18 ANI)  2006 HERCEG NOVI (MUNTENEGRU)
III RALUCA ANGHELUŢĂ CAMPIONATUL EUROPEAN DE JUNIOARE (8 ANI) RAPID 2007 SUBOTICA
II CĂLIN GHEORGHIU CAMPIONATUL EUROPEAN DE JUNIORI (10 ANI) RAPID 2007 SUBOTICA (SERBIA)
III ADRIAN SECHEREŞ CAMPIONATUL EUROPEAN DE JUNIORI (10 ANI) RAPID 2007 SUBOTICA (SERBIA)
I RĂZVAN-ŞTEFAN DICU CAMPIONATUL EUROPEAN DE JUNIORI (12 ANI) RAPID 2007 SUBOTICA (SERBIA)
II GEORGIANA-STELUŢA MOREA CAMPIONATUL EUROPEAN DE JUNIOARE (12 ANI) RAPID 2007 SUBOTICA (SERBIA)
III COSTIN-GEORGE MĂLUREANU CAMPIONATUL EUROPEAN DE JUNIORI (12 ANI) RAPID 2007 SUBOTICA (SERBIA)
II MIHAELA VERONICA FOIŞOR CAMPIONATUL EUROPEAN DE JUNIOARE (14 ANI) RAPID 2007 SUBOTICA (SERBIA)
III MIHAELA VERONICA FOIŞOR CAMPIONATUL EUROPEAN DE JUNIOARE (14 ANI) BLITZ 2007 SUBOTICA (SERBIA)
II DRAGOŞ-GEORGIAN CORLĂTESCU                  CAMPIONATUL EUROPEAN DE JUNIORI (14 ANI) RAPID 2007 SUBOTICA (SERBIA)
III DAN-SEBASTIAN HORVAT CAMPIONATUL EUROPEAN DE JUNIORI (14 ANI) RAPID 2007 SUBOTICA (SERBIA)
I IOAN-CRISTIAN CHIRILĂ CAMPIONATUL EUROPEAN DE JUNIORI (16 ANI) RAPID 2007 SUBOTICA (SERBIA)
II IOAN-CRISTIAN CHIRILĂ CAMPIONATUL EUROPEAN DE JUNIORI (16 ANI) SUPERFINALA RAPID 2007 SUBOTICA (SERBIA)
II IOAN-CRISTIAN CHIRILĂ CAMPIONATUL EUROPEAN DE JUNIORI (16 ANI) DEZLEGĂRI 2007 SUBOTICA (SERBIA)
II TEODOR ANTON CAMPIONATUL EUROPEAN DE JUNIORI (16 ANI) RAPID 2007 SUBOTICA (SERBIA)
III MARIA-EUGENIA URSENTE CAMPIONATUL EUROPEAN DE JUNIOARE (16 ANI) RAPID 2007 SUBOTICA (SERBIA)
I SABINA-FRANCESCA FOIŞOR CAMPIONATUL EUROPEAN DE JUNIOARE (18 ANI) BLITZ 2007 SUBOTICA (SERBIA)
I SABINA-FRANCESCA FOIŞOR CAMPIONATUL EUROPEAN DE JUNIOARE (18 ANI) SUPERFINALA RAPID 2007 SUBOTICA (SERBIA)
II SABINA-FRANCESCA FOIŞOR CAMPIONATUL EUROPEAN DE JUNIOARE (18 ANI) RAPID 2007 SUBOTICA (SERBIA)
III SABINA-FRANCESCA FOIŞOR CAMPIONATUL EUROPEAN DE JUNIOARE (18 ANI) DEZLEGĂRI 2007 SUBOTICA (SERBIA)
III PAULA-IULIA CRĂCIUN CAMPIONATUL EUROPEAN DE JUNIOARE (18 ANI) BLITZ 2007 SUBOTICA (SERBIA)
III TEODORA TRĂISTARU CAMPIONATUL EUROPEAN DE JUNIOARE (18 ANI) SUPERFINALA RAPID 2007 SUBOTICA (SERBIA)
II TUDOR-VLAD SFÂRLOG CAMPIONATUL EUROPEAN DE JUNIORI (18 ANI) RAPID 2007 SUBOTICA (SERBIA)
II CĂLIN GHEORGHIU CAMPIONATUL UNIUNII EUROPENE – JUNIORI (10 ANI) 2007 MURECK (AUSTRIA)
I GEORGIANA-STELUŢA MOREA CAMPIONATUL UNIUNII EUROPENE – JUNIOARE (12 ANI) 2007 MURECK (AUSTRIA)
II DARIA-IOANA VIŞĂNESCU CAMPIONATUL UNIUNII EUROPENE – JUNIOARE (12 ANI) 2007 MURECK (AUSTRIA)
III ROBIN-ALEXANDRU DRAGOMIRESCU CAMPIONATUL UNIUNII EUROPENE – JUNIORI (14 ANI) 2007 MURECK (AUSTRIA)
III SABINA-FRANCESCA FOISOR CAMPIONATUL EUROPEAN DE  JUNIOARE (18 ANI) 2007 SIBENIK (CROATIA)
I MIHNEA COSTACHI CAMPIONATUL UNIUNII EUROPENE – JUNIORI (8 ANI) 2008 MURECK (AUSTRIA)
III ANDRADA-IOANA HRIB CAMPIONATUL UNIUNII EUROPENE – JUNIOARE (8 ANI) 2008 MURECK (AUSTRIA)
III RIZA SALIM CAMPIONATUL UNIUNII EUROPENE – JUNIORI (10 ANI) 2008 MURECK (AUSTRIA)
I DARIA-IOANA VIŞĂNESCU CAMPIONATUL UNIUNII EUROPENE – JUNIOARE (12 ANI) 2008 MURECK (AUSTRIA)
II GEORGIANA-STELUŢA MOREA CAMPIONATUL UNIUNII EUROPENE – JUNIOARE (14 ANI) 2008 MURECK (AUSTRIA)
II MIHNEA COSTACHI CAMPIONATUL EUROPEAN DE JUNIORI (8 ANI) RAPID 2008 HERCEG NOVI (MUNTENEGRU)
II MIHAELA-VERONICA FOIŞOR CAMPIONATUL EUROPEAN DE JUNIOARE (14 ANI) RAPID 2008 HERCEG NOVI (MUNTENEGRU)
I ADRIAN-MARIAN PETRIŞOR CAMPIONATUL EUROPEAN DE JUNIORI (16 ANI) RAPID 2008 HERCEG NOVI (MUNTENEGRU)
III ROBIN-ALEXANDRU DRAGOMIRESCU CAMPIONATUL EUROPEAN DE JUNIORI (16 ANI) RAPID 2008 HERCEG NOVI (MUNTENEGRU)
I MIHAELA-VERONICA FOIŞOR CAMPIONATUL EUROPEAN DE JUNIOARE (14 ANI) BLITZ 2008 HERCEG NOVI (MUNTENEGRU)
II MARIA-MĂDĂLINA ANUŞCA CAMPIONATUL EUROPEAN DE JUNIOARE (18 ANI) BLITZ 2008 HERCEG NOVI (MUNTENEGRU)
I IOAN-CRISTIAN CHIRILĂ CAMPIONATUL EUROPEAN DE JUNIORI (18 ANI) DEZLEGĂRI 2008 HERCEG NOVI (MUNTENEGRU)
III TEODOR ANTON CAMPIONATUL EUROPEAN DE JUNIORI (18 ANI) DEZLEGĂRI 2008 HERCEG NOVI (MUNTENEGRU)
II CĂTĂLIN-GH. SAUCA-GHERMAN CAMPIONATUL EUROPEAN DE JUNIORI (8 ANI) RAPID 2009 SUBOTICA (SERBIA)
III RADU-GEORGE BACIU CAMPIONATUL EUROPEAN DE JUNIORI (8 ANI) RAPID 2009 SUBOTICA (SERBIA)
III ANDREEA-BIANCA PANAINTE CAMPIONATUL EUROPEAN DE JUNIOARE (8 ANI) RAPID 2009 SUBOTICA (SERBIA)
II MIHNEA COSTACHI CAMPIONATUL EUROPEAN DE JUNIORI (10 ANI) RAPID 2009 SUBOTICA (SERBIA)
II RADU-CRISTIAN TOMA CAMPIONATUL EUROPEAN DE JUNIORI (12 ANI) RAPID 2009 SUBOTICA (SERBIA)
II DIANA MARIA CUSMULIUC CAMPIONATUL EUROPEAN DE JUNIOARE (12 ANI) RAPID 2009 SUBOTICA (SERBIA)
III PETRUŢA ALISIA MOLDOVAN CAMPIONATUL EUROPEAN DE JUNIOARE (12 ANI) RAPID 2009 SUBOTICA (SERBIA)
II GEORGIANA STELUŢA MOREA CAMPIONATUL EUROPEAN DE JUNIOARE (14 ANI) RAPID 2009 SUBOTICA (SERBIA)
III MIHAELA-VERONICA FOIŞOR CAMPIONATUL EUROPEAN DE JUNIOARE (16 ANI) RAPID 2009 SUBOTICA (SERBIA)
I IOAN-CRISTIAN CHIRILĂ CAMPIONATUL EUROPEAN DE JUNIORI (18 ANI) RAPID 2009 SUBOTICA (SERBIA)
II BARBU-ALEXANDRU NIŢELEA CAMPIONATUL EUROPEAN DE JUNIORI (18 ANI) DEZLEGĂRI 2009 SUBOTICA (SERBIA)
III DAN-SEBASTIAN HORVAT CAMPIONATUL EUROPEAN DE JUNIORI (18 ANI) DEZLEGĂRI 2009 SUBOTICA (SERBIA)
II DAMIAN ATODIRESEI CAMPIONATUL UNIUNII EUROPENE JUNIORI (8 ANI) 2009 MURECK (AUSTRIA)
II RIZA SALIM CAMPIONATUL UNIUNII EUROPENE JUNIORI (10 ANI) 2009 MURECK (AUSTRIA)
I IOANA GELIP CAMPIONATUL UNIUNII EUROPENE JUNIOARE (14 ANI) 2009 MURECK (AUSTRIA)
II DARIA-IOANA VIŞĂNESCU CAMPIONATUL UNIUNII EUROPENE JUNIOARE (14 ANI) 2009 MURECK (AUSTRIA)
  Rezoluţie minimă recomandată 1024x768
IEIE 8 Firefox 3
 
 
 

Data lansării: 15 mai 2006